Poradenství v oblasti komunikace, mezilidských vztahů a osobnostního rozvoje.

poskytované semináře

Channeling I - automatická kresba a čakry (vhodný i pro absolventy)

Na tomto kurzu se budeme učit kanálovat tzv. automatickou kresbou. Získáte základní a důležité informace o channelingu a jeho zákonitostech a dále pak schopnost vědomě s channelingem pracovat (kanálovat) a to vše v bezpečném prostředí a pod ochranou.
S channelingem mám mnohaleté zkušenosti jednak z mých individuálních praxí a jednak z mnoha kurzů, které jsem již odvedla.
Maximální počet je 18 účastníků.

Channeling II - automatické písmo (vhodný i pro absolventy)

Navazuje na kurz Channeling I. - čakry.
Kromě rozvíjení již získaných schopností se budeme zabývat získáváním informací prostřednictvím svého duchovního průvodce formou psaného slova - automatickým písmem. Kurz vedu s individuálním přístupem k jednotlivým účastníkům kurzu.
Kurz je určen pro absolventy kurzu Channeling I. a také jako opakování pro absolventy kurzů Channelinng II. nebo III.
Maximální počet je 18 účastníků.

Channeling III. - léčení sama sebe

Kurz je pro všechny, kteří absolvovali I. a II. stupeň, je zaměřený převážně na práci sama se sebou formou očistných meditací a odbloků za účasti a podpory Světla.

Channeling I a II - automatická kresba a písmo - opakování

Kurz je pro všechny, kteří absolvovali I. a II. stupeň. Podíváme se na vaše zkušenosti s channelingem, oživíme si základní a důležité informace o zákonitostech channelingu. Budete dál rozvíjet své schopnosti spojení se svým duchovním průvodcem a možnosti kanálování formou kresby a psaného slova.
Seminář je určen maximálně pro 12 lidí.