Poradenství v oblasti komunikace, mezilidských vztahů a osobnostního rozvoje.

Žena v nás

Seminář je zaměřený převážně na techniku systemických konstelací, kromě toho využijeme meditace, společné sdílení, tanec...

Podíváme se na to, jak můžeme zacházet se svým ženstvím, svou vnitřní ženou, svou moudrostí, svou Bohyní, se svou silou. Kořen síly se nachází uvnitř. Cesta dovnitř je i cestou k vlastní síle. Podíváme se, zda je nutné bojovat, nebo tyto dva aspekty muže a ženy, smířit - nejdříve v nás a pak v partnerství. Teprve usmířením mužského a ženského aspektu může dojít k posunu v partnerstvích. K tomu je třeba smířit se se svou matkou a otcem. Ukazuje se, že ze znovu nalezení ženské prasíly mají prospěch i muži.   

Témata, kterých se budeme na semináři dotýkat:   

Jak se dostat do kontaktu se svou silou. 
Jak se spojit se Zdrojem, Bohyní. 
Můj vztah k matce - vzor, kamarádka, jako ona nechci nikdy být. 
Můj vztah k ostatní­m ženám. 
Já v partnerství - soutěž a boj nebo partnerská spolupráce. 
Já matka. 
Sexualita a Lilith (touha a vášeň) v nás, sjednocení polarity v nás, oddanost. 
Archetypy v nás (dítě, prostitutka, oběť, sabotér, princezna,Popelka, léčitelka, bohyně, královna, samaritánka, jeptiška)..   

Co s sebou:   Svačinu, pití, pohodlné oblečení, přezůvky. Na místě lze uvařit čaj či kávu (bude k dispozici), na oběd bude 1,5 hodinová přestávka - je možné zajít do blízké retaurace, případně zůstat v prostoru PP poradny.       

sobota: 9.00hod - cca 18.00hod 
neděle: 9.00hod - 17.00hod    

Přihlášky: přes webové stránky - formulář přihlášky viz. "přihlásit se", platné až po zaplacení zálohy.

Zálohu je nutné zaplatit převodem na účet do 10ti kalendářních dnů po přihlášení. Zbývající část platby je možné zaplatit v hotovosti na semináři, nebo převodem na účet se stejným variabilním symbolem jako zálohu (údaje jsou uvedeny v e-mailu Potvrzení přihlášky).

Odhlášení ze semináře s vrácením zálohy je možné nejpozději 14 dní před začátkem semináře.

Informace - Zdenka Krauzová, mob. 603 472 770

Informace pro mimopražské zájemce: naši klienti mají vyzkoušený hotel, který je kousek od místa semináře (je to na dojítí pěšky nebo 1 stanici tramvají) - hotel Krystal, J.Martího 2/407, Praha 6 - www.hotely.cz/hotel-krystal

zavřít

Nejsou vypsané žádné termíny.