Poradenství v oblasti komunikace, mezilidských vztahů a osobnostního rozvoje.

Channeling II - automatické písmo (vhodný i pro absolventy)

termín konání:22. 6. 2024 12:00 - 23. 6. 2024 12:00
misto konání:Vokovická 3
Praha 6
Pedagogicko psychologická poradna v areálu školy, stanice metra A "Nádraží Veleslavín"
cena:3 500,00 Kč
záloha:1 000,00 Kč

Channeling - představuje dosažení takového rozšířeného stavu vědomí, který vám umožní spojit se s duchovním průvodcem vyšší úrovně, nebo se svým Vyšším zdrojovým Já. Nemusíte mít žádné zvláštní schopnosti; potřebujete jen trpělivost, vytrvalost a velkou touhu navázat spojení.
Automatickým písmem můžete získávat informace o sobě, svém životě (i minulých nebo budoucích životech), o vztazích ať už pracovních, partnerských či rodinných, o zdraví. Dále pak o poslání a úkolech duše, či o místech zeměpisných a jejich energiích atd.
Získáte také rady a návody jak s informacemi zacházet aby se vše dělo v souladu s vesmírnými zákony. Vše se děje opět v bezpečném prostředí a pod velkou světelnou ochranou.

Channeling vám též pomůže rozvinout vlastní osobní sílu, celkovou nezávislost a získat zdravé sebevědomí. Napomáhá našemu duchovnímu růstu, rozvíjí kreativitu. Zkrátka obohacuje na všech úrovních náš život.

V průběhu semináře nabízím zasvěcení Světla I.stupně, které je řízené skrze archanděla Metatrona. Toto zasvěcení vás přímo napojí na zemskou energii a přímo na univerzální energii Lásky. Neexistuje prostředník. Zasvěcení pomáhá čistit a léčit naši osobnost, vede nás k větší tvořivosti, rozvoji osobnosti, ale můžeme i pomáhat od bolesti druhým lidem přikládáním rukou.

Co s sebou:
Kresby, které jste namalovali po absolvování kurzu Channeling I. a které byste rádi ukázali. Vše je vítáno! (není však povinné).
Svačinu, pití, silnější pastelky, ořezávátko, pohodlné oblečení, přezůvky. Na místě lze uvařit čaj či kávu (bude k dispozici), na oběd bude 1,5 hodinová přestávka - je možné zajít do blízké restaurace, případně zůstat v prostoru PP poradny.

Cena zasvěcení Světla I.stupně: 3 000,- Kč

sobota: 9.00hod - cca 18.00hod
neděle: 9.00hod - 17.00hod

Přihlášky přes webové stránky (formulář přihlášky viz. "přihlásit se") jsou platné až po zaplacení zálohy.

Zálohu je nutné zaplatit převodem na účet do 10ti kalendářních dnů po přihlášení. Zbývající část platby je možné zaplatit v hotovosti na semináři, nebo převodem na účet se stejným variabilním symbolem jako zálohu (údaje jsou uvedeny v e-mailu Potvrzení přihlášky).

Odhlášení ze semináře s vrácením zálohy je možné nejpozději 14 dní před začátkem semináře.

Informace - Zdenka Krauzová, mob. 603 472 770

Informace pro mimopražské zájemnce: naši klienti mají vyzkoušený hotel, který je kousek od místa semináře (je to na dojítí pěšky nebo 1 stanici tramvají) - hotel Krystal, J.Martího 2/407, Praha 6 - www.hotely.cz/hotel-krystal

zavřít